ONLINE BATAK NASIL OYNANIR?

Batak oyunu, en çok bilinen kart oyunları arasında yer alır. Özellikle ilk gençlik zamanlarında öğrenilmeye başlanan ve devamında arkadaş ortamlarında oynanması bir alışkanlık haline gelen batak oyunu, içinde çeşitli varyasyonlara sahiptir. Böylesine yaygınlaşan ve oynayanlara keyifli zaman geçirten batak oyunu, artık online olarak da oynanıyor. Peki, online batak nasıl oynanır? Çağımızın dijitalleşen dünyasında geleneksel olarak yapılan pek çok şey, online olarak da yapılmaya başlandı. Bunlardan biri de kart oyunları. Batak oyunu türleri olan; koz maça batak, ihale batak ve eşli ihale batak oyunu sevenler için keyifli bir alternatif olan online batak nasıl oynanır, hangi özelliklere sahiptir, yakından bakalım. 

Çanak Batak uygulaması ve canakbatak.net adresinden batak oyununun her türünü online olarak oynama imkanına sahipsiniz. 21. Yüzyılın geleceğini belirleyen yapay zeka uygulamasını, en geniş biçimde sunan Çanak Batak, online batak oyna araması yapanlar için en ideal seçeneklere sahip ve ister web’den ister mobilden batak oynama keyfi sağlıyor. 3D tasarım ve efektlerle gerçekten bir masada oynadığınız hissi veren uygulama, kullanıcı dostu ara yüzü ile kolay geçişler sunuyor. Öncelikle Çanak Batak ile online batak nasıl oynanır sorusuna yeni kullanıcılar yönünden bakalım. 

Çanak Batak ile Online Batak Oyna

Çanak Batak nasıl oynanır? Eğer bilgisayarınızın başında online batak oynama keyfi yaşamak istiyorsanız canakbatak.net adresine girerek Hemen Oyna sekmesine tıklayın. Online batak oynama heyecanını Çanak Batak ile web’den yaşamak için bir Facebook hesabınızın olması ve sisteme bu hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Bunun yanında tarayıcınızın pop-up’ları yani bildirimleri açmasına da izin vermiş olmanız gerekiyor. Devamında size Çanak Batak ayrıcalığı ile dilediğiniz batak oyunu çeşidinin keyfini çıkarmak kalıyor. Ayrıca, Facebook hesabınızın içinden oyunlar bölümünde Çanak Batak oyununu aratıp hesabınıza ekleyebilir ve bu şekilde de bilgisayar başında batak oyunları oynama şansına sahip olabilirsiniz. 

Çanak Batak Oyunu Size Çok Yakın

Çanak Batak ile mobilden online batak oynamak isterseniz telefon ya da tabletinizin işletim sistemine göre Google Play Store veya AppStore’dan Çanak Batak araması yapıp karşınıza çıkan uygulamayı indirmelisiniz. Kolay kullanımlı ara yüzü ile Koz Maça, İhale, Eşli İhale oyun seçenekleri sunan uygulamada ayrıca Özel Masa ve VIP artıları bulunuyor. Size ilk girişinizde sunulan kredi ile masalara katılarak ya da size davet gelen masaların davetini kabul ederek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Hangi Batak oyunu sizin favorinizse Çanak Batak’ta bulacaksınız. Facebook hesabınızla giriş yaptığınızda arkadaşlarınızı da ekleyebilir, bu keyfi tanıdıklarınızla çıkarabilirsiniz. Özel masa seçeneğiyle ulaşabileceğiniz bu imkanın yanında yüksek seviye oyunları da VIP Masa’da bulacaksınız. Üstelik VIP olduğunuzda aldığınız rozetle tüm masalarda en çok siz dikkati çekeceksiniz. Çanak Batak online batak oynama seçeneklerinde acemiler – ustalar seçiminin yanında seviyeler de yer alıyor. Ayrıca oyun boyunca elde ettiğiniz skorlar ve kazandığınız kredileri, istatistikler bölümünden takip edebilirsiniz. 

Batak Nasıl Oynanır?

Online batak nasıl oynanır sorusunun cevabı, Çanak Batak uygulaması, web adresi ve Facebook oyunlarında sizi bekliyor ama belki siz ondan önce batak nasıl oynanır sorusunu soruyorsunuz. Batak oyunu kuralları, oldukça basit ama her oyun gibi çokça taktiği olan bir oyun. Batak oyununda yerdeki kağıdın simgesinden elinizde daha üstü varsa atmanız, yoksa daha altını o da yoksa koz olan simgeden olan kartı atmanız gerekir. Yerdeki en yüksek sayılı kartı atan, eğer yerde koz olan simgeden kart varsa en yüksek koz simgeli kartı atan kişi, eli alır. Koz ise ilk başta kartlar dağıtıldığında herkesin kendi eline bakarak kaç tane el alacağını söylemesi sonrası en yüksek söyleyenin ihaleyi alarak belirlediği 4 simgeden biridir. Koz Maça oyununda ise koz baştan belli ve maçadır ama oyun öncesi yine herkes eline bakarak kaç tane alacağını tahmin ederek sorumlu olur. Batak nasıl oynanır? sorusuna detaylı açıklama ve taktikleri ile diğer yazılarımızda da yer vereceğiz. Koz Maça Batak, İhale Batak, Eşli İhale Batak online oyun keyfi Çanak Batak ile sizleri bekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir