Canlı Batak Oyunu Matgame ile Yeni Bir Yüze Kavuştu

Batak oyunu hemen herkesin bildiği, oynadığı veya oynandığını gördüğü kart oyunlarının en sevilenlerinin arasında yerini hep korumuştur. Batak oyunu Matgame firması tarafından geliştirilerek yeni özellikleri ile oyuncuların beğenisine sunuldu. Canlı Batak masaları bulabileceğiniz oyunun özellikleri aşağıda yer alıyor.

Matgame Tarafından Geliştirilen Çanak Batak Oyunu 3D Grafik Özellikleri İle Öne Çıkıyor

Batak oyununa yeni bir boyut getiren Matgame, oyunculara muhteşem 3D grafik şöleni sunuyor. Oyun grafikler ile o kadar gerçekçi hale gelmiş ki sanki arkadaşlarınıza “Haydi Batak oynayalım” demişsiniz ve hep birlikte gerçekten batak oyunu masasına oturmuşsunuz izlenimi yaratıyor.

Çanak Batak, Ücretsiz Çanak Batak İndir Özelliği ile Geliyor

Matgame tarafından geliştirilen Çanak Batak oyununda kart oyunları sevenlerin çok sevdikleri diğer bir özellik ise oyunun ücretsiz indir seçeneğinde sunulmasıdır. Bedava batak oyna şeklinde oyuncuların batak oyununu ücretsiz oynamak için internet üzerinden yaptıkları aramalar Çanak Batak oyununun ücretsiz seçeneği ile artık sonlanacak gibi görünüyor.

Çanak Batak Oyunu Mobil Cihazlar Üzerinden Oynanabiliyor

Çanak Batak oyunu için Matgame tarafından geliştirilen özellikler arasında oyunun iOS ve Android cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilmesi geliyor. Oyun severlerin Çanak Batak oyununda istedikleri zamanda ve ortamda kesintisiz olarak Çanak Batak oynayabilmelerini sağlayan bu özellik oyun severleri oldukça mutlu etti.

Çanak Batak Oyunu Uygulaması İle Facebook Üzerinden Batak Oyununu Oynayabilirsiniz

Matgame firmasının canlı batak oyunu Çanak Batak oyunu için geliştirdiği diğer bir özellik olarak oyun severlerin beğenisine sunulan Facebook üzerinden Çanak Batak oynama ile sosyal ortamdaki arkadaşlarınızla oyunu oynayabilir ve sosyal ortamda yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Canlı Batak Oyunu Çanak Batak Uygulaması Sohbet Özelliğine Sahip

Oyuncularına interaktif bir canlı batak oyun deneyimi sağlayan Çanak Batak sohbet özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde oyuncular gerçek ortamda bir arada oyun oynuyor deneyimi yaşamaktadırlar.

Çanak Batak Oyunu Rekabet Ortamını Artırarak Oyunculara Farklı Bir Oyun Deneyimi Sunuyor

Matgame tarafından geliştirilen canlı Batak Çanak Batak oyununda oyuncular arası rekabet daha fazla vurgulanmış olarak karşımıza çıkıyor. Çarkıfelek özelliği ile Büyük Ödül kazanma şansını yakalayabilir, Hediyeni Al seçeneği ile saatlik ve günlük fiş ödülleri toplayabilirsiniz. Lider tabloları da olan oyunda haftalık ve aylık durumunuzu görebilir, rakiplerinize karşı yeni stratejiler oluşturabilirsiniz. Hemen Çanak Batak indir, canlı Batak oyna!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir