ÇANAK BATAK İLE HEMEN CANLI BATAK OYNA!

Batak oynamayı çok sevenlerden misiniz? O halde canlı Batak oynama keyfine davetlisiniz. Tutkunu olduğunuz batak oyunu türlerini, online batak oynama fırsatı sunan Çanak Batak uygulaması ve canakbatak.net adresinde bulacaksınız. Çanak Batak ayrıcalığı ile hemen batak oyna sekmesiyle Koz Maça Batak, İhale Batak ve Eşli İhale Batak seçenekleri, canlı ve gerçek kişilerle online batak oyununda sizi bekliyor. Peki, canlı batak oyna diyenlerdenseniz bunun için ne yapmanız gerekiyor? Şimdi buna bakalım. 

Batak oyunu için 4 kişi gerekir. Online Batak oyununu 4 kişiyle canlı olarak oynama şansı artık mümkün. Gelişmiş yapay zeka teknolojisi ile oluşturulan Çanak Batak online canlı Batak oynama deneyimi, mobil uygulama, web sitesi ve Facebook oyunlarında sizi bekliyor. Eğer siz de Koz Maça Batak, ihale Batak ve Eşli İhale Batak oyunlarından birini ya da hepsini çok seviyorsanız, günün her anında hemen canlı Batak oynayabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir Facebook hesabınızın olması, avantajlı olacaktır. Bu şekilde Facebook hesabınızdaki Oyunlar bölümünden Çanak Batak oyununu seçip giriş yapabilir ve arkadaşlarınızla online canlı Batak keyfini sınırsız yaşayabilirsiniz. Facebook hesabınızın içinden bunu yapmak istemiyorsanız, canakbatak.net adresine de Facebook hesabınızla kolayca üye girişi yapabilirsiniz. Bu işlem, Android ve iOS cihazlarda geçerli olan Çanak Batak mobil uygulaması için de geçerli. Play Store ya da AppStore’dan ücretsiz indirebileceğiniz Çanak Batak uygulamasına Facebook hesabınızla giriş yaptığınızda online canlı Batak oynama keyfini, gerçek kişiler ve yüzlerce farklı masa arasında yapabilirsiniz. 

Hemen Batak Oynamaya Başlamak İçin Çanak Batak’a Gel!

Şimdi hemen batak oynamak için yapmanız gerekenler, yukarıda yazıyor. Peki, canlı batak oyna seçeneğinde sizleri neler bekliyor? 3 farklı oyun seçeneğinin yanı sıra, özel masa ile arkadaşlarınızı bulabilir ve tanıdıklarınızla online batak keyfini, dilediğiniz yerden yaşayabilirsiniz. Oyun ana ekranına girdiğinizde eğer bir Facebook hesabınız yoksa ya da kullanmak istemiyorsanız o zaman Misafir Girişi yaparak da bu heyecana ortak olabilirsiniz. Ancak Misafir Girişi yaptığınızda oyunda arkadaşlarınızı bulma ve profil resmi kullanma özelliklerinden faydalanamayacaksınız.

Çanağı Kır, Biriken Fişleri Kazan!

Koz Maça Batak, İhale Batak ya da Eşli Batak oyunları arasında dilediğiniz zaman geçiş yapmanız da mümkün. Sistemde bir masaya henüz katılmadan çevrimiçi masaya davet alabilir ve bu daveti kabul ederek hemen yeni bir oyuna başlayabilirsiniz. Çanak Batak, size ilk girişinizde bir kredi tanımlar. Her masa, oyun ve seviyenin kendi giriş kredileri vardır ve yeni oyuna başlarken bu kredi miktarı, hesabınızdan düşülür. Her el sonrasında ise kazandığınız yeni fişler hesabınıza aktarılır. Oyun içinde yer alan Çanak miktarı oyundan oyuna değişiklik gösterir ve siz çanağı kırmak için gerekeni kazandığınızda ve oyunun galibi olduğunuzda çanakta biriken tüm miktar sizin olur. Dilerseniz Çanak Batak Mağaza ile fiş ya da VIP paketler satın alabilirsiniz. Çanak Batak’ın eğlenceli dünyası sizi bekliyor. Çanak Batak indir, hemen Batak oyna!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir